Laivavedžių kursai

MB „Laivyba“ yra akredituota mokymo įstaiga, kuri rengia teorinio ir praktinio mokymo kursus motorinių pramoginių laivų ir kitų motorinių plaukiojimo priemonių laivavedžiams, norintiems gauti laivavedžių kvalifikacijos liudijimus, taip pat vidaus vandenų laivybos specialistams ( upeiviams , motoristams, elektrikams, kapitonams, mechanikams ir elektromechanikams). Kursus veda ilgametę jūrinę praktiką ir dėstytojo darbo patirtį turintys specialistai, turintys didžiulę plaukiojimo laivais praktiką Europos vidaus vandens ir jūrų keliais, kurie galės jums patarti plaukiojant minėtais keliais.

Pramoginių motorinių laivų laivavedžių kursai tarptautiniam laivavedžio pažymėjimui – 350 eurų.

Konsultacijos laikant egzaminą eksternu ( asmenims , kurie turi ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą ir norint gauti laivavedžio pažymėjimą, suteikiantį teisę plaukioti Lietuvos vidaus ir teritorinės jūros ribose – 200 eurų.

Praktinio vairavimo mokymas – 150 eurų.

 

, Laivavedžių kursai

, Laivavedžių kursai

Pramoginių motorinių laivų laivavedžių kursai

Asmenų, siekiančių įgyti teisę valdyti motorinius pramoginius laivus be variklio galios apribojimų Lietuvos Respublikos vidaus vandenyse, išskyrus vidaus vandenų telkinius, kuriuose įrengti vidaus vandenų keliai, rengimo programą. Egzaminą galima laikyti eksternu arba baigus mokymo kursus.

Vidaus vandenų laivybos specialistų kursai

Kursai skirti asmenims nuo 18 metų amžiaus , kurie nori dirbti vidaus vandenų laivų , žvejybos laivų ir plūduriuojančių įrenginių upeivių, motoristų, elektrikų, laivavedžių, kapitonų, mechanikų, elektromechanikų pareigose , Lietuvos Respublikos ir Europos vidaus ir pakrančių vandenyse. Kursų trukmė: upevių, motoristų , elektrikų ir elektromechanikų– 90 val. Laivavedžių ir kapitonų – 132 val. , mechanikų – 112 val.