Kaip pasirinkti kokybiškus laivavedžio kursus

Norite tapti „laivo kapitonu“, bet nežinote, kaip pasirinkti tikrai kokybiškus laivavedžio kursus?

Šiame straipsnyje papasakosime, kas yra laivavedžių kursai, kuo jie patrauklūs ir ką gausite juos pabaigę.

kaip pasirinkti kokybiškus laivavedžio kursus

Laivavedžių kursai – tikrai puikus pasirinkimas. Daugeliu atveju tai ne tik naujos karjeros galimybė – laivavedžių kursai ir tai, ką gaunate po jų, taip pat yra puiki galimybė turiningai praleisti laiką, paįvairinti tiek savo, tiek draugų ar kolegų laisvalaikį, įprasminti savo hobį ar praplėsti mėgstamos žvejybos jūroje ar ežere galimybes. Tačiau šį kartą kalbėsime ne apie tai – dėmesį atkreipkime į tai, kaip kaip susipažinti su laivavedžių kursais plačiau, į ką verta atkreipti dėmesį juos renkantis. Tapimas laivavedžiu – taip pat puiki patirtis, dėl kurios pasirinkimo niekada neteks gailėtis.

Dėl ko mes siūlome laivavedžių kursus?

Lietuvoje laivavedžių kursų galima rasti tikrai ne vienerius, tačiau MB „Laivyba“ Jums pateikia tikrai ypatingą pasiūlymą. Kursų metu ne tik išmoksite valdyti laivą, bet ir gausite unikalios informacijos susijusios ne tik su laivų pasauliu, bet ir jūra, mariomis. Žinios, įgytos mūsų siūlomų laivavedžių kursų metu, sustiprins pasitikėjimą savimi bei paliks begalę neišdildomų įspūdžių išplaukus mūsų žvejybiniais arba pramoginiais laivais. Mes Jums siūlome nepakartojamą gyvenimo patirtį, kuri yra skirta tik patiems ištvermingiausiems, tik pasitikintiems savimi, subrendusiems kelionei ne tik automobiliu, bet ir laivu. Jeigu esate vienas iš tokių – ši informacija skirta kaip tik Jums.

Pramoginių bei žvejybinių laivų laivavedžių kursai – viena iš mūsų teikiamų paslaugų. Verta paminėti, jog ne kiekviena Lietuvos įmonė, nepriklausomai nuo to, kokiame mieste ji veikia, galės Jums pasiūlyti po kelias tokio tipo paslaugas (priešingai negu MB „Laivyba“). Jeigu susidomėjote šia galimybe, tai suprasite, jog tai tikrai nepakartojama ir puiki galimybė išbandyti save bei patobulėti įvairesnėse gyvenimo srityse. Jeigu esate atkaklūs, ištvermingi, žingeidūs ir smalsūs bei jau pasirinkote išbandyti save mokantis tapti laivavedžiu, tai, pradėję lankyti kursus, tikrai suprasite, kad būtent tokios patirties ir ieškojo Jūsų širdis.

laivavedžio kursai klaipėda

Svarbu tinkamai pasirinkti vietą, kur lankysite laivavedžių kursus

Labai svarbu ne tik išsirinkti norimą paslaugą, bet ir teisingai pasirinkti vietą, kur bus vedami laivavedžių kursai. Laivavedžio kursai vedami ne tik pajūryje – laivavedybos išmokti galite ir įstaigose, vedančiose kursus Vilniuje, Kaune, Šiauliuose… Tačiau pripažinkime – niekur kitur nebus suteikiamos tokios patirtys ir galimybės, kaip kad ten, kur daugiausia vandens – pajūryje, Klaipėdoje, kur ir mūsų valstybinis uostas, tad ir laivavedybos mokytojai turi daugiausia gyvenimiškos ir profesionalios patirties vairuojant laivus, tad Jums galės perteikti pačias geriausias ir būtiniausias žinias. Čia išmoksite ne tik valdyti laivą bei būti jo kapitonu – čia turėsite progą susipažinti ir su ekstremalesnėmis situacijomis, pasitaikančiomis esant laive. Juk niekur kitur Lietuvoje nebūna tokios audros, kaip kad Baltijos Jūroje ar Kuršių Mariose. Mokymasis suvaldyti laivą ramiuose vandenyse – tai lyg mokymasis važiuoti dviračiu su pagalbiniais ratukais. O juk galiausiai tenka jų atsisakyti… Tik pas mus, Klaipėdoje, gausite tokius laivavedžių kursus ir apmokymus, kokie atitinka aukščiausius reikalavimus ir suteikia kvalifikuočiausią profesinę patirtį, įgūdžius bei žinias. Klaipėda – jūrų ir marių miestas, tad jokiame kitame mieste besimokydami tapti laivavedžiu nepatirsite tokios dvasios, kokią galime pasiūlyti butent mes, Klaipėdoje. MB „Laivyba“ Jums suteiks profesionaliausius apmokymus į laivavedžius, čia taip pat turėsite visas praktines galimybes išbandyti save realiose situacijose, būnant laivo kapitonu atviresniuose vandenyse ar net pačioje jūroje.

Į ką dar atkreipti dėmesį, renkantis laivavedžių kursus

Iš tiesų tai laivavedžių kursų pasirinkimas yra tikrai pakankamai didelis, tad galima varijuoti renkantis, kur ir kada juos lankysite. Pasirinkite konkrečią įstaigą, kuri tinkamai ir išsamiai siūlo laivavedžių kursus pagal Jūsų individualius poreikius. Pasidomėkite, kiek asmenų sudaro lankysiamą kursų grupę. Pasikrinkite, kokia kursų kaina ir ką gausite už tą kainą, pabaigę laivavedžių kursus. Kiek jų sudarys tik teorija, o kiek – praktika, ir kokiomis aplinkybėmis. Aišku, dar Jums aktualiu turėsiantis būti dalykas – ir laikas. Dažniausiai mūsų mokymai vyksta keliais skirtingais laikais ir skirtingo dydžio grupėmis. Jeigu Jūsų nusižiūrėta grupė užsipildė arba nespėjote į ją užsiregistruoti – nenusiminkite, mes galėsime Jums pasiūlyti kitą laiką arba kitą kursantų srautą. Dažniausiai mūsų kursų naujos grupės sudaromos kas porą savaičių. Taip pat yra galimybė mokymus ir praktiką lankyti ir individualiai.

Jau nusprendėte, kad sužinojote viską, ko reikia, ir lankyste laivavedžių kursus? Tai ko laukiate – užsiregistruokite! Mūsų registracijos formą rasite paspaudę čia: registruotis į laivavedžių kursus

Kaip pasirinkti kokybiškus laivavedžio kursus