Pramoginio motorinio laivo nuoma Jūsų šventėms

Ar teko pasinaudoti pramoginio laivo nuoma?

Ar esate šventę gimtadienį, vestuves ar dar kokį nors įsimintiną įvykį išsinuomuotame  laive? Jeigu taip, tai tikrai dar ne kartą tai pabandysite, nes norėsite vėl patirti malonius įspūdžius. Jeigu dar nė karto neteko linsmintis laive, tai nedelsdami išbadykite ir jau dabar rezervuokite pramoginio laivo nuomą. Gražiausias gyvenimo šventes būtina bent kartą gyvenime atšvęsti pramoginiame laive..Jeigu nežinote, kaip paminėti mergvakarį arba kokios vestuvės būtų tikrai įspūdingos, o gimtadienis įsimintinas – plaukimas išsinuomuotu laivu – unikalus sprendimas.

pramoginio laivo nuoma visoms šventėms ir pramogoms

Laisvalaikis gamtoje – laisvalaikis išsinuomotame pramigoniame laive

Mėgstate laisvalaikį leisti gamtoje? Nebūtina vaikščioti po miškus ar pievas, maudytis ežere ar ilsėtis sodyboje, degintis prie jūros. Patirti kvapą gniaužiančių įspūdžių galima plaukiant išsinuomuotu laivu. Taip pramogaudami, atrasite neįtikėtinų gamtos kampelių, o besikeičiantys vaizdai privers gerėtis kiekviena akimirka. Mes padėsime išsirinkti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią kelionių kryptį bei pasirūpinsime, kad kelionės planavimas būtų paprastas ir malonus. Laivų nuoma garantuoja  saugumą. Transporto priemonės yra tvarkingos, saugios ir atitinka reikalavimus. Už keleivių saugumą atsako laivo kapitonas, todėl būtina laikytis kapitono nurodymų. Esame lankstūs ir atsižvelgdami į individualius poreikius, koreguojame programą, deriname individualų maršrutą, apgalvojame klientui labiausiai priimtiną planą.

Nuotaikinga ir įsimintina šventė – išsinuomotame pramoginiame laive

Nuotaikingai ir įsimintinai šventei  rinkitės pramoginio laivo nuomos paslaugas. Ir jokio skirtumo, kokios orų prognozės! Su gera kompanija – smagu net ir per audrą! 

 Plaukianti šventė tai naujas požiūris į įvairiausius vakarėlius. Ieškantiems ypatingo būdo šventės paminėjimui arba netradicinės erdvės seminarui, įmonės renginiui, o taip pat neformaliam susitikimui – išsinuomuoto laivo idėja taps nepamirštama Jūsų susitikimo dalyviams.  Vandens apsuptis, bangų ošimas ir žuvėdrų klyksmas neišvengiamai suteiks papildomos vertės Jūsų norimai programai. 

Siūlome šeimos ir draugų šventes laive: vestuvės, gimtadieniai, mergvakariai, sukaktys ir kitų progų paminėjimai. Laive gali būti įgyvendinami dalykiniai, pramoginiai ir tarpusavio bendravimą skatinančių įvykių sumanymai.

Gimtadienio šventė – linksmas ir daug puikių prisiminimų sukuriantis įvykis. Šią šventę rinkitės švęsti kitaip – su artimiausiais draugais ir giminaičiais plaukdami vaizdingu maršrutu  Kuršių mariose ar aplankydami populiariausias Kuršių nerijos vietas – Juodkrantę ir Nidą, Mirusias kopas ar tiesiog 2 valandų trukmės paplaukiojimu po Klaipėdos uosto akvatoriją.

Šventės metu regimais vaizdais žavėsitės jūs ir jūsų svečiai, jas galėsite užfiksuoti stebėtinai gražiose erdvėse, kurios atsivers, plaukiant išsinuomuotu laivu.

Laikas, praleistas laive su ištikimiausiais draugais  jau tampo  populiariu būdu paminėti tradicinę, nuotaikingą, neformalią jaunimo šventę – mergvakarį arba bernvakarį.  Mūsų patirtis sako, jog pasirinkimas šią magišką šventinę akimirką perkelti ant vandens visada maloniai nustebina ir pamalonina būsimą nuotaką ar jaunikį.

pramoginio laivo nuoma savaitgaliui

Pramoginiame laive galima švęsti ir įmonės šventes ar rengti „teambuilding“ atrakcijas

Kelionė laivu gali būti išskirtinė pramoga ne tik organizuojant asmenines šventes. Vis dažniau darbdaviai renkasi netradicinius būdus nustebinti savo darbuotojus, atsidėkoti klientams ir partneriams. Turiningos kelionės išnuomuotu laivu – puiki galimybė suvienyti bendradarbius, paskatinti juos geriau vieni kitus pažinti, įkvėpti lojalumo kompanijai. Plaukimas laivu – tai greitas, paprastas ir nebrangus būdas įsimintinai paminėti šventę arba su kolektyvu smagiai praleisti laiką ir patirti malonių įspūdžių.

Pramoginė žvejyba  vyksta visus metus, skirtingu metų laiku gaudomos skirtingos žuvys. Pavasario ir vasaros sezonu, Kuršių mariose ar Nemuno deltoje kviečiame gaudyti starkių, ešerių, karšių ir lydekų.  Šaltuoju sezono metu – stintų žvejyba.

Pramoginė žvejyba laive arba net žūklės varžybos!?

pramoginio laivo nuoma šventėms

Išsinuomuojus keletą laivų ir tarpusavyje susitarus, galite ne tik paprastai žvejoti, bet ir suorganizuoti žūklės varžybas.

Laivas puikiai pritaikytas pramogoms ir žvejybai jūroje tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laiku. Laivas nuomojamas pramoginėms išvykoms (bernvakariams, mergvakariams, gimtadieniamsir kt.). Laivas plaukia į žvejybą jūroje iki 12 jūrmylių nuo kranto. Laive telpa 11 asmenų .Laivas prišvartuotas Klaipėdos uostelyjeprie „Old Mill Hottel“.Galima paimti keleivius iš sutartos vietos. Organizuojamos pažintinės kelionės ar tiesiog galite linksmai ir prasmingai praleisti laiką su šeima ir artimaisiais. Išsinuomuotame laive galima išsikepti šašlykus ar pasigaminti valgius.

Pramoginio laivo nuomos formą galite rasti čia: pramoginio laivo nuoma

Pramoginio motorinio laivo nuoma Jūsų šventėms